Volkswagen готує до прем’єри новий електрокросовер на платформі Xpeng для ринку Китаю

Volkswagen готує до прем'єри новий електрокросовер на платформі Xpeng для ринку Китаю

Німецький автоконцерн Volkswagen анонсував вихід нового електричного кросовера, створеного ексклюзивно для китайських споживачів. Офіційна презентація моделі для преси запланована на 21 квітня, а публічний дебют відбудеться 24 квітня в рамках Пекінського міжнародного автосалону.

Виробництвом електромобіля займатиметься спільне підприємство FAW Volkswagen. Наразі комерційна назва новинки не розкривається. Транспортний засіб базується на передовій платформі CEA з 800-вольтовою електричною архітектурою, яка була розроблена у стратегічному партнерстві з компанією Xpeng.

Дизайн майбутнього автомобіля вирізняється обтічною передньою частиною без традиційної решітки радіатора, дворівневою оптикою та інтегрованими у кузов дверними ручками. Ця модель стала серійним втіленням ідей, закладених у торішні концепти ID.Aura, ID.Evo та ID.Era, які демонстрували новий вектор розвитку бренду в Азії.

Точні технічні характеристики та габарити кросовера виробник поки тримає в секреті. Галузеві оглядачі припускають, що за розмірами новинка може бути співставною з іншим великим електромобілем бренду — Volkswagen ID.Unyx 08, довжина якого становить 5 метрів, а колісна база перевищує 3 метри.