Ford презентував лімітовану версію позашляховика Everest Wildtrak для австралійського ринку

Ford презентував лімітовану версію позашляховика Everest Wildtrak для австралійського ринку

Компанія Ford анонсувала вихід ексклюзивної партії трирядного позашляховика Everest у виконанні Wildtrak, призначеної виключно для ринку Австралії. Тираж спецверсії буде суворо обмежений 1000 екземплярів, а перші поставки місцевим дилерам заплановані на третій квартал 2026 року. Автомобіль, побудований на спільній архітектурі з пікапом Ranger, отримав низку косметичних оновлень та розширений перелік базового обладнання.

Зовнішність моделі оновили за рахунок використання свіжого кольору кузова Ignite Orange, який прийшов на зміну попередньому відтінку Luxe Yellow. Екстер’єр доповнили чорними глянцевими вставками та 20-дюймовими легкосплавними дисками з помаранчевими акцентами. Для умов бездоріжжя покупцям пропонується безкоштовна опція заміни на 18-дюймові колеса з профільними шинами. Інтер’єр позашляховика оздоблено шкірою з контрастною строчкою та фірмовим тисненням. Додатково спецверсія отримала оснащення від топової комплектації Platinum: матричні світлодіодні фари, панорамний дах, контурне підсвічування салону та систему електроприводу для складання третього ряду крісел.

Технічне оснащення представлене єдиним доступним для австралійського ринку двигуном — 3,0-літровим турбодизелем V6. Силовий агрегат розвиває потужність 247 кінських сил при 600 Нм крутного моменту. Двигун працює в тандемі з 10-ступінчастою автоматичною трансмісією та системою постійного повного приводу. Від використання менш потужного 2,0-літрового дизеля в цій країні виробник остаточно відмовився.

Стартова вартість Ford Everest Wildtrak становитиме 79 990 австралійських доларів (приблизно 57 300 доларів США). Автомобіль знаходиться в одній ціновій категорії з версією Tremor, але пропонує більше преміальних функцій, залишаючись при цьому дешевшим за флагманський варіант Platinum, який коштує 83 490 австралійських доларів.

Незважаючи на високий інтерес до моделі, компанія не планує виводити Everest на ринок Північної Америки. Представники бренду пояснюють це небажанням створювати внутрішню конкуренцію моделям Explorer та Bronco, а також діючими екологічними і митними обмеженнями в США. Тож позашляховик залишається ексклюзивом для інших глобальних ринків.