Компанія Subaru представить свій новий електромобіль 1 квітня в рамках Нью-Йоркського міжнародного автосалону. Це буде вже третя електрична модель, якою японський автовиробник поповнює свою лінійку поточного року.
Напередодні прем’єри виробник опублікував офіційне тизерне зображення майбутнього кросовера. Згідно з наданою інформацією, електромобіль отримає силову установку потужністю 420 кінських сил. Транспортний засіб буде оснащений фірмовою системою повного приводу, а на опублікованому фото також помітні рейлінги на даху.
Заява перегукується з попередніми планами компанії. У лютому операційний директор Subaru Джефф Волтерс повідомляв, що до кінця поточного року марка має намір випустити великий трирядний електричний позашляховик.
Очікується, що новинка стане електричною альтернативою флагманському кросоверу Ascent. Така стратегія відповідає підходу Subaru до неймінгу та позиціонування нових електромобілів, де раніше анонсовані моделі Uncharted та Trailseeker розглядаються як електричні аналоги актуальних моделей Crosstrek і Outback відповідно. Детальні технічні характеристики та назву нового електромобіля буде розкрито під час офіційної презентації.


