Aston Martin вивів на тести екстремальну версію флагманського купе Vanquish S

Aston Martin вивів на тести екстремальну версію флагманського купе Vanquish S

Британський автовиробник Aston Martin розпочав дорожні випробування високопродуктивної модифікації свого флагманського купе. На трасі Нюрбургринг було зафіксовано тестовий мул, який профільні ЗМІ ідентифікують як майбутній Vanquish S. Зафіксований на камеру автомобіль пофарбований у матовий чорний колір, а нові аеродинамічні елементи кузова приховані під зеленим камуфляжем. Головною технічною особливістю прототипу стала експериментальна вихлопна система з нестандартним розташуванням патрубків, частина з яких проглядається крізь тимчасову сітку, а інші інтегровані безпосередньо в задній дифузор.

Також тестовий екземпляр оснащений 21-дюймовими кованими дисками Y-Spoke. Використання цих коліс, знайомих за моделлю Vantage S, свідчить про активне налаштування оновленого шасі під збільшені навантаження. Звичайна версія актуального покоління Vanquish комплектується 5,2-літровим двигуном V12 із подвійним турбонаддувом, який генерує 824 кінські сили та 1000 Нм крутного моменту. За попередніми оцінками експертів, форсування силового агрегату для модифікації з індексом S дозволить перевищити позначку у 850 кінських сил. Це супроводжуватиметься масштабним оновленням аеродинамічного пакета для стабілізації на високих швидкостях.

Майбутня новинка випускатиметься лімітованим тиражем, що автоматично переводить її у статус колекційного активу, привабливого у тому числі для заможних українських поціновувачів бренду. Випуск такої моделі підкреслює прагнення компанії з Гейдона зберегти нішу класичних спорткарів із двигунами внутрішнього згоряння на тлі глобальної тенденції до електрифікації. Офіційна прем’єра автомобіля очікується наприкінці 2026 або на початку 2027 року.